Лікарі з Тростянця, завдяки підтримці латвійського офісу Асоціації малих міст України та сприянню Valmiera.Valmieras novads та Vidzemes slimnīca, здійснюють обмін досвідом в галузі реабілітації у латвійському місті Валмієра. Протягом тижня українські лікарі вивчали навички від фахівців Відземеської лікарні.
Відвідавши Національний реабілітаційний центр "Вайварі" у Юрмалі та зустрівшись з Міністром охорони здоров'я Латвії, Hosams Abu Meri, делегація ознайомилась з напрямками роботи центру, такими як фізіотерапія, ерготерапія, реабілітаційні технології та інше.
Зазначимо, що це лише початок навчання для Тростянецької делегації, яка розглядає можливість створення сучасного реабілітаційного відділення в місті. Попереду ще насичені дні, наповнені обміном досвідом та знайомством з передовими методиками реабілітації. Ми залишаємося на зв'язку, щоб ділитися подальшими новинами
Щиро дякуємо нашим партнерам в Латвії та допомогу і підтримку українських громад💙💛
![](/images/2023/1129_369784535_744671771030541_9124950574356405811_n.jpg)
![](/images/2023/1129_401077591_744107271086991_7374830382051181574_n.jpg)
![](/images/2023/1129_401503663_744671344363917_5092559705761657280_n.jpg)