Досвід впровадження інноваційної системи освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader»у Валківській громаді

Дата: 17.04.2024 10:00 - 12:00
Компанiя: Mr.Leader
Спікер: Ольга БОРЩ, заступник міського голови, Руслана НАЙДА, доктор педагогічний наук, директорка «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДИТИНСТВА»

Всеукраїнська інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader» - це єдина освітня система в Україні, яка пропонує доступ до освітньої платформи для роботи вихователів закладів дошкільної освіти з дітьми як дистанційно так і в офлайн форматі.

Mr.Leader перший та єдиний створив у 2020 році (з початку Covid-2019) дитячий онлайн садок.

Сьогодні інноваційною системою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader» користуються дитячі садки по всій Україні.

Для освоєння інноваційної системи «Mr.Leader», координатори бренду організовують курси підвищення кваліфікації для керівників ЗДО, методистів та вихователів ЗДО.

 Під час зустрічі поговоримо про:

всеукраїнську інноваційну систему освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader»;

досвід впровадження  інноваційної системи освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader» у  Валківській громаді та особливості роботи з інноваційною онлайн платформою (єдиною в Україні) з щоденним плануванням дня дитини Mr.Leader Day. 

Під час зустрічі зможете дізнатися про:

інноваційну систему освіти дітей раннього та дошкільного віку  «Mr.Leader», яка надає можливість організовувати ефективну взаємодію вихователів з дітьми та батьками в очній та дистанційній формі;

переваги використання  інноваційної системи освіти дітей раннього та дошкільного віку «Mr.Leader» у закладах дошкільної освіти під час змішаної форми освітньої діяльності у громадах;

досвід партнерства  Валківської громади з українським брендом дошкільної освіти «Mr.Leader» та  особливостями  роботи з інноваційною онлайн платформою (єдиною в Україні) з щоденним плануванням дня дитини Mr.Leader Day.

Для того, щоб записатись на вебінар, будь ласка, авторизуйтесь.
Ще не зареєструвалися?