Досвід залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації проектів у Звягельській громаді

Дата: 03.04.2024 10:00 - 11:30
Компанiя: АММУ
Спікер: Юрій Савич, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Звягельської міської ради

Реалії сьогодення ставлять перед громадами додаткові виклики. Зокрема, необхідно вирішувати питання, пов'язані з енергетичною безпекою, прийманням і допомогою ВПО, поліпшенням безпечного середовища, а також надання допомоги ЗСУ.

Разом з тим, не зникають з питання порядку денного поточні проблеми життєзабезпечення громади щодо соціальної та інженерної інфраструктури, вирішень питань галузей освіти, медицини, культури та благоустрою. Однак ресурси громад є досить обмеженими і останнім часом (реформа розподілу ПДФО у 2023 році) скоротилися ще більше.

Тому постає питання залучення додаткових (крім бюджетних) фінансових ресурсів для реалізації проектів для вирішення проблемних питань. Одним з основних рішень є посилення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, які надають відповідну допомогу.

Упродовж 2022-2024 років з метою реалізації розвиткових проектів у Звягельській громаді налагоджена співпраця та взаємодія з основними міжнародними донорськими організаціями, які діють в України (ПРООН, GIZ, USAID, NEFCO, UNICEF та ін.). Загальна сума грантової допомоги, яку вдалося залучити громаді - еквівалент понад 150 млн.грн.

Проблематика та шлях розвитку проектної діяльності в громаді;

Основні донорські організації, з якими співпрацює громада;

Приклади реалізованих та запланованих проектів в громаді у 2022-2024 роках.

Для того, щоб записатись на вебінар, будь ласка, авторизуйтесь.
Ще не зареєструвалися?