Економічний блок: розвиток муніципальних грантів, бюджет участі, міжмуніципальне співробітництво та проектна діяльність. Досвід Коростенської громади

Дата: 14.02.2024 10:00 - 11:30
Компанiя: АММУ
Спікер: Наталія Лискова, начальник відділу місцевого економічного розвитку управління економіки виконавчого комітет Коростенської міської ради; Аліна Семененко, начальник відділу проектного та інвестиційного менеджменту управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Поговоримо про:

✅Досвід конкурсів соціальних проектів серед неприбуткових громадських організацій в громаді, як залучення та стимулювання організацій до реалізації ініціатив.

✅Практика впровадження в громаді бюджету участі, як елемент залучення жителів до прийняття рішень та реалізації спільних проектів.

✅Розвиток системи партнерства з українськими та закордонними містами, залучення грантових коштів на реалізацію соціально-економічних проєктів громади.

 

Досвід конкурсів соціальних проектів серед неприбуткових громадських організацій в громаді, як залучення та стимулювання організацій до реалізації ініціатив. Практика впровадження в громаді бюджету участі, як елемент залучення жителів до прийняття рішень та реалізації спільних проектів. Розвиток системи партнерства з українськими та закордонними містами, залучення грантових коштів на реалізацію соціально-економічних проєктів громади.

Для того, щоб записатись на вебінар, будь ласка, авторизуйтесь.
Ще не зареєструвалися?