Металеві гофровані укриття

Дата: 22.05.2024 14:00 - 15:00
Компанiя: ТОВ "Завод енергетичного обладнання "ДАН"
Спікер: Даниленко Анатолій Григорович, директор

Завод енергетичного обладнання «ДАН» (входить в ГК «Теплоенерго») працює на ринку з 1995р. і займається проєктуванням, виробництвом, монтажем, сервісним обслуговуванням систем тепло-, водопостачання та енергетики, теплообмінного, енергетичного, котельного, насосного та іншого промислового обладнання (котельні, теплообмінники, модульні блоки, теплогенератори та ін.), проектуванням та будівництвом металевих гофрованих укриттів. На базі власного виробництва створює каркасні модулі, збірно-розбірні конструкції.
В ході нинішньої війни зруйновано безліч промислових об’єктів, об’єктів критичної та житлової інфраструктури, а найголовніше – загинуло багато громадян, які не мали змоги перебувати у безпечних місцях – спеціально облаштованих укриттях та сховищах, які б захистили від артилерійських, дронових, ракетних та авіаударів, нанесених ворогом.
Саме тому, для забезпечення захисту цивільного населення Група компаній «Теплоенерго» на базі заводу «ДАН» розробила металеві гофровані укриття для цивільно-побутових об’єктів. Основна перевага  укриттів полягає в їх виготовленні з гофрованого металу високої міцності з гідроізоляцією мембраною. На відміну від залізобетонних споруд, виробництво забезпечує високу міцність та довговічність, і навіть при прямому попаданні снаряду не допускає ураження людей уламками бетону.
Будівництво укриттів (бомбосховищ) на приватних земельних ділянках, поблизу готелів, котеджів має ряд переваг:
✅ Основна перевага полягає в тому, що вони не вимагають додаткової площі, бо знаходяться під землею;
✅Під час військових дій вони призначені як бомбосховища, так і частково сховища для зберігання (наприклад, їжі, бо в приміщенні підтримується постійна температура);
✅ В мирний час їх можна використовувати як повноцінну зону відпочинку, бо постійна температура забезпечує постійний комфорт);
✅Також їх можна використовувати як місце для вирощування грибів та інших рослинних культур, а також для виробництва та зберігання вина та ін.
Сфери застосування:
✅ Теплоенерго, водоканали, об’єкти інфраструктури;
✅ адміністративні будівлі, ЦНАПи і т.і.
✅ школи, садочки, спортивні та інші учбові заклади;
✅ заклади медицини, амбулаторії, ОТГ;
✅ приватні будинки, котеджі, готелі, санаторно-курортні бази відпочинку;
✅ промислові об’єкти.
Базова комплектація:
✅ширина – 2,90 м;
✅довжина – 8,4 м;
✅ висота – 2,55 м.
Довжина сховища може бути збільшена при потребі згідно технічного завдання пропорційно до ширини листів.
Передбачена можливість підключення фільтрувально-вентиляційної установки, що захищає при ядерному ураженні.
Конструкція укриття повністю виготовляється та комплектується на виробництві. Термін поставки – 6-7 тижнів. Вартість монтажу – вираховується індивідуально. Термін монтажу – 5-6 днів. Комплектація укриття може бути виготовлена згідно індивідуального замовлення.

Для того, щоб записатись на вебінар, будь ласка, авторизуйтесь.
Ще не зареєструвалися?