Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери:
• комунальна та спецтехніка,
• міський транспорт,
• управління відходами,
• благоустрій,
• комунальна теплоенергетика,
• smart city


Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес‑спільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва.
Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, проведення дорожньо‑будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Асоціації малих міст України.
Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерствo розвитку громад та територій України).
В рамках Конгресу Асоціація малих міст України виступає організатором дискусійної панелі: «Сучасні інструменти для залучення фінансів та інвестицій в громади для реалізації проєктів у сфері розвитку ЖКГ»:

- Основні аспекти державно-приватного партнерства.
- Безвідсоткові позики для проєктів з розвитку муніципальної інфраструктури.
- Лізингові послуги – як форма фінансування вкладень у розвиток інфраструктури громади.

А також 19 жовтня о 12.00 буде організовано Smart event: «Цифрові рішення для громад».

⚡️Під час заходу будуть розглянуті:
🔷Основні напрямки та переваги у впровадженні SMART рішень.
🔷 Презентація програмних продуктів.
🔷Технологічні рішення вендорів та інноваційні продукти для розумних громад.
👨‍🎤Захід буде проходити у форматі Open Talk – виставкова зона, павільйон №3 (вхід 3-А)
✍️Реєстрація на Smart Event за посиланням: 👇https://forms.gle/TJCX3w8koPNU6DTLA
❓ Де:: Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр (метро Лівобережна), виставкова зона. павільйон №3 (вхід 3-А)

💪Будуємо Розумні Громади Разом!


🤝 +380963801739
📧 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
📲https://atu.net.ua/
🚀https://t.me/AMMUmalimista