![🇱🇻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/1.5/16/1f1f1_1f1fb.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Гуманітарна допомога вирушила до Червоноградької та Тростянецької громади, а також військовим на фронт.
Нагадаємо, що до річниці повномасштабного воєнного вторгнення російської армії в Україну спільно з латвійським офісом Асоціації малих міст України, Валмієрською муніципальною радою, Valmieras novada fonds, Valmieras Attīstības aģentūra, Valmieras Integrētā bibliotēka було організовано благодійну акцію щодо збіру допомоги нашим військовим.
І ось гуманітарний конвай у складі пожежної машини і двох мікроавтобусів з необхідним обладнанням, продуктами харчування довготривалого зберігання та іншими речами вирушив в Україну.
Гуманітарний конвой очолив Dzintars Robulis з командою волтерів, які і доставлять допомогу в Україну: пожежна машина для наших служб НС, обладнання, продукти харчування довготривалого зберігання та інше.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Разом до Перемоги![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)