Розпочав роботу 2 навчальний модуль курсу «Ліга громад», який створений Асоціацією малих міст України спільно з КШДУ за підтримки Фонду Східна Європа та швейцарсько-української Програми EGAP. Автор курсу Павло Козирєв, Голова АММУ.
Ми всі знову разом - 30 лідерів громад зі всіх куточків України розпочали другий модуль навчального курсу Ліга Громад.
Основна мета навчального інтенсиву - не просто покращити знання, а надати soft skills та зробити ще більш крутими менеджерами.
- Розпочав інтенсив другого модуля Дмитро Єрьомін, ділився знаннями з управління ризиками та розповідав про кризові комунікації.
- Потім учасників чекала екскурсія та зустріч із спеціальним гостем - Валерієм Безусом, говорили про енергоефективність, яка вона є насправді. Пан Валерій поділився своїм багаторічним досвідом, а учасники змогли поставити свої запитання й отримати фахові відповіді та поради.
- Про те, як штучний інтелект може слугувати громаді розповідав Михайло Пацан, а також студенти дізналися всі секрети ефективної співпраці з ШІ та тестували, разом з лектором, різні інтелектуальні чати.
- Спікерка Ольга Бабій детально розповіла про те, як виглядає міський бюджет очима мера та про запобіжники втрат, розподілення видатків та оптимізацію бюджетів громадян, про субсидії, які надаються громадянам з бюджетів, про формування вартості комунальних послуг.
- Наступний день інтенсиву провели зі спікеркою Анною Давиденко та цікавою темою «Персональний бренд». Вивчали тонкощі комунікації особистого бренду і провели спільну та плідну практичну роботу над вмінням самопрезентації.
- З Олексієм Антоновичем детально розглядали місцеві вибори, досліджували соціологічний аспект на фактичних прикладах України. Наш спікер цікаво розповідав про соціальні дослідження, в тому числі про хитрощі деяких замовників таких досліджень.
- Мотиваційну лекцію під менторством Наталії Кривди провели у кінці 2 навчального вікенду. Відбулось чудове виїзне заняття в атмосферному Софіївському соборі.
Радіємо успішному завершенню ще одного етапу та дякуємо всім хто причетний до його реалізації.
Побачимось незабаром 😊
![](/images/2023/1101_369629014_735629091934809_4217172906035009722_n.jpg)
![](/images/2023/1101_395563536_735043731993345_1200205189755754001_n.jpg)
![](/images/2023/1101_396467457_734701642027554_4989604833011046725_n.jpg)
![](/images/2023/1101_396542165_735082471989471_4146976152364945824_n.jpg)